ÖĞRETİM ELEMANI ALIMI NİHAİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI (2019-4)

23.12.2019 tarihli ve 30987 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin” ilgili maddelerine göre aşağıda Nihai Değerlendirme Sonuçları ilan edilen öğretim elemanı kadrolarına atanmaya hak kazanan adaylarımızın “persdb.isparta.edu.tr” internet adresinde “DÖKÜMAN ARŞİVİ” bölümünde “Kullanılan Formlar (Akademik)”da bulunan “Öğretim Görevlisi / Araştırma Görevlisi Kadrolarına Atanma Dilekçesi”ni ekleriyle birlikte atanmaya hak kazandığı Fakülteye/Yüksekokula/Meslek Yüksekokuluna 30 Ocak 2020 Perşembe günü mesai bitimine kadar teslim etmesi gerekmektedir.

Atanmaya hak kazanılan kadronun bulunduğu Fakülteye/Yüksekokula/Meslek Yüksekokuluna zamanında yapılmayan başvurular ile eksik bilgi ve belgeyle veya gerçeğe aykırı belgelerle yapılan başvurular işleme alınmayacaktır.

İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

 

Almanca Öğretim Görevlisi alımı nihai değerlendirme sonuçları ilan no:6 tıklayınız

İngilizce Öğretim Görevlisi alımı nihai değerlendirme sonuçları ilan no:2 tıklayınız

İngilizce Öğretim Görevlisi alımı nihai değerlendirme sonuçları ilan no:3 tıklayınız

İngilizce Öğretim Görevlisi alımı nihai  değerlendirme sonuçları ilan no:4 tıklayınız

İngilizce Öğretim Görevlisi alımı nihai değerlendirme sonuçları ilan no:5 tıklayınız

Yayın Tarihi: 15.1.2020
Okunma Sayısı: 758
Yayınlayan: MEDYAMER