bir fikrim var
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Eğirdir MYO TÜBİTAK 4004 “Proje Fotoğraf ve Afiş Sergisi"

Eğirdir Meslek Yüksekokulunun proje yürütücü kurumu olduğu “118B336 Proje Numaralı Sağlıklı Gıdalara Yeşil Işık, Çevre Kirliliğine Kırmızı Işık” isimli “TÜBİTAK-4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Programı” kapsamında Cuma günü Isparta Yılmaz Şener İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri tarafından “Proje Fotoğraf ve Afiş Sergisi " düzenlendi.

 

Proje katılımcısı öğrencilerin “Çevre Kirliliği ve Sağlıklı Gıdalar” konularında hazırladıkları fotoğraf ve afiş sergisi gün boyu okul velileri, öğrencileri ve diğer katılımcılara ziyarete açık tutuldu. Etkinlik, Isparta Yılmaz Şener İlkokulu müdürü Ali Solmaz, proje ekibinden Dr. Öğr. Üyesi Sezen Coşkun, Doç. Dr. Havva Nilgün Budak ve sınıf öğretmeni Nurcan Toker’in açılış konuşmaları ile başladı, pasta kesimi ve ikramlar ile gün boyu devam etti.

 

Öğrenci velilerinin de katılım gösterdiği sergide, veliler özellikle projenin öğrencilere katkısı ve kazanımlar ile ilgili memnuniyetlerini proje ekibine ilettiler. Öğrencilerin proje süresince öğrenimlerini ayrıntılı bir şekilde afişlerine aktardıkları gözlemlendi.

Yayın Tarihi: 3.4.2019
Okunma Sayısı: 336
Yayınlayan: ISUBÜ Basın

HABERLER

Yukarı çık