2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler ve beraberindeki akademisyenlerden oluşan heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ve Yükseköğretim Kurulu (YÖK) himayesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen “2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yıl Açılış Töreni”ne katıldı.

2019-2020 Yükseköğretim Akademik Yıl Açılış Törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkânının yanı sıra, YÖK üyeleri, ilgili kurum başkanları, büyükelçiler, üniversite rektörleri ile üniversiteleri temsilen akademisyen ve öğrenciler katıldı.

Yeni akademik yılın ülkemiz, milletimiz ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi için hayırlara vesile olmasını dileyen Rektör Prof. Dr. İbrahim Diler,  “Yükseköğretim Kurulu tarafından düzenlenen 2019-2020 Akademik Yıl Açılış Töreni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşti. Üniversitemiz akademisyenleriyle katılım sağladık. Akademik yıl öğrencilerimize ve akademisyenlerimize hayırlı olsun.” dedi.

 

Yayın Tarihi: 18.9.2019
Okunma Sayısı: 1416
Yayınlayan: ISUBÜ Basın