Değerli öğrenciler,

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ailesi adına, hepinize sıcak ve içten bir hoş geldiniz demekten büyük bir mutluluk duyuyorum.  Sizi Üniversitemizin bir parçası olarak görmekten dolayı heyecanlıyız.

ISUBÜ Ailesine adım attığınızda, keşfedilmeyi bekleyen çeşitli kültürlerin, fikirlerin ve deneyimlerin zengin bir dokusunu bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

Üniversiteler bir öğrenme yeri olmanın yanı sıra ömür boyu süren dostlukların kurulduğu, hayallerin uçmaya başladığı bir yerdir.

Hayatınızın yeni bir dönemine başladığınız bu dönemde, ISUBÜ’nün sadece fiziksel bir kampüs değil; aynı zamanda aidiyet duyduğunuz, hayallerinizin beslendiği bir yer olduğunu bilmenizi istiyorum.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsat sunarken, öğrenim hayatınız boyunca sosyal aktivite, spor, sanat ve proje yapmak imkanları da sunmaktadır.

Başarı yolculuğunuza tanıklık etmek ve destek olmak için buradayız. Dolayısıyla, derslerinize dalın, anlamlı konuşmalara katılın ve buradaki her anın tadını çıkarın.

Tekrar hoş geldiniz. Başarılarınızı kutlamak ve akademik maceranızın bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ailemize hoş geldiniz…

Prof. Dr. Yılmaz ÇATAL

Rektör                                        

 

Yayın Tarihi: 2.10.2023
Okunma Sayısı: 3672
Yayınlayan: ISUBU Basın

HABERLER