Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM) tarafından organize edilen “Tercih Buluşmaları” etkinlikleri devam ediyor. 

“Tercih Buluşmaları” etkinlikleri kapsamında ISUBÜ Kariyer Temsilcileri, Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmenleri ile bir araya geldi.

ISUBÜ Rektörlük yerleşkesinde gerçekleşen tanıtım günü etkinliğine ISUBÜ Rektör Prof. Dr. Yılmaz Çatal, Rektör Yardımcıları, kariyer temsilcileri ve danışmanlık ve rehberlik öğretmenleri katıldı.

Rektör Prof. Dr. Yılmaz Çatal etkinlikte yaptığı konuşmada ISUBÜ’nün olanaklarını anlatarak, Uygulamalı Eğitimde Model Üniversite olan ISUBÜ’ye yeni tercih döneminde öğrencileri beklediklerini ifade etti.

Etkinlikte hazır bulunan, ISUBÜ’nün tüm fakülte ve MYO’larından temsilcilerimiz bölümleri hakkında psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmenlerine birebir bilgi aktardı.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM) Müdürü Öğr. Gör. Mustafa Erhan TÜRKOĞLU, “Katkılarından ve katılımlarından dolayı Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Çatal, Rektör Yardımcılarımız Sayın Prof. Dr. Murat Öztürk, Prof. Dr. Ramazan Özçelik, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Sayın Necla Bozhüyük, Isparta Rehberlik Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Süleyman Kurnaz, birim temsilcilerimiz ve katılım sağlayan psikolojik danışmanlık ve rehberlik öğretmenlerine teşekkür ederiz.” dedi.

Yayın Tarihi: 28.7.2023
Okunma Sayısı: 1312
Yayınlayan: ISUBU Basın